Zkušební technik

Stali byste se rádi součástí velké mezinárodní společnost? Připojte se k nám ke společnosti Liberty Ostrava.

Náplň práce:

- testování kovových výrobků výrobního portfolia AMO,
- testování kovových výrobků výrobního portfolia dceřiných společností,
- práce dle pracovních postupů pro akreditované pracoviště dle ČSN EN ISO 17025,
- základní údržba zařízení dle návodu k obsluze,
- péče o svěřená měřidla a nástroje.

Požadovaný profil:

- úplné střední odborné vzdělání v kovo oboru (maturita),
- praxe na obdobné pozici výhodou,
- praxe v oblasti jakosti výhodou,
- schopnost práce ve směnném (nepřetržitém) provozu - 2 odpolední, 2 ranní, 2 dny volna,
- zodpovědnost.

Nabízíme:

- 25 dní dovolené,
- příspěvky na stravování (+ závodní stravování),
- roční a kvartální prémie,
- příspěvek na pojištění až do výše 1.150 Kč,
- pracovní oděvy a obuv včetně čištění, dioptrické ochranné brýle,
- zvýhodněné volání a nájmy,
- pravidelná školení a obnova profesních průkazů,
- příspěvek při narození dítěte 10 000 Kč,
- příspěvky pravidelným dárcům krve,
- vitamínové balíčky firemní akce, a mnoho dalších.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.Liberty.cz v sekci Kariéra nebo kantaktujte: