Zámečník Slévárny

Jste vyučený zámečník nebo mechanik strojů? Rádi byste se stali součástí velké mezinárodní společnosti? Připojte se k nám a staňte se součástí společnosti ArcelorMittal Engineering Products Ostrava. Hledáme zámečníka na slévárnu.

Náplň práce:

- provádí opravy a preventivní prohlídky technologických zařízení na slévárně (mísiče, drtiče, licí pánve, pneudoprava písku, pásová doprava aj.),
- provádí opravy a preventivní prohlídky obráběcích a tvářecích strojů (soustruhy, frézky, brusky, pily, lisy aj.).

- SOU vzdělání v oboru Zámečník nebo Mechanik strojů a zařízení,
- schopnost práce ve výškách a práce na směny,
- vazačský a svářečský průkaz ZG1, ZE1,
- znalosti v oboru hydraulické mechanismy výhodou.

Nabízíme:

- mentorování od zkušených kolegů ze závodu,
- možnost rozvíjet svou pracovní kariéru ve velké nadnárodní společnosti,
- praktické seznámení s procesy,
- osobní a profesní rozvoj,
- pestrou škálu firemních benefitů.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání, který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.