Vedoucí směny elektro společnosti TAMEH

Hledáme zodpovědného a pracovitého vedoucícho směny, který bude odpovídat za elektro oblast ve společnosti Tauron ArcelorMittal Energy Holding. Zašlete nám svůj životopis a připojte se k významnému zaměstnavateli Moravskoslezského kraje.

Náplň práce:

- řídí distribuci elektrické energie v rámci provozu LDS (lokální distribuční soustava),
- řídí provozní kontroly zařízení vn a vvn v rámci LDS,
- řeší mimořádné a poruchové stavy v rámci provozu LDS, včetně spolupráce při řešení ekologických havárií,
- řídí proces zajišťování a přípravy pracovišť pro údržbu,
- má zodpovědnost za vedení směny elektrodispečinku,
- zastupuje vedoucího provozu v rozsahu řízení výroby, rozvodu a údržby el. zařízení vn.

Požadovaný profil:

- VŠ vzdělání (elektro zaměření),
- praxe min. 2 roky na elektro zařízení vn,
- zkušenosti s vedením lidí, praxe na obdobné pozici,
- odborná způsobilost: § 6–7, dle vyhlášky č. 50/1978Sb.,
- týmová spolupráce, organizační schopnosti, samostatnost a flexibilita,
- orientace na výkon, odpovědnost a vysoké pracovní nasazení, proaktivní přístup,
- řidičský průkaz sk.B.

Nabízíme:

- zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci,
- příjemné pracovní prostředí,
- motivující platové ohodnocení,
- možnost práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí,
- různorodé firemní benefity.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.