Topenář – plynař (údržba)

Máte vzdělání technického zaměření? Chcete pracovat pro největší hutní společnost? Připojte se k nám a staňte se součástí společnosti ArcelorMittal Engineering Products. Právě hledáme posily do našeho týmu na pozici Topenář - plynař.

Náplň práce:

- provádí kontrolu a případné opravy plynových rozvodů na halách,
- provádí obsluhu stabilních tlakových nádob, plynových zařízení a jejich údržbu,
- provádí drobné opravy a údržbářskou činnost na budovách a šatnách (včetně přípravy a evidence šatních skříněk pro zaměstnance),
- provádí údržbu zeleně a zimní údržbu v okolí budov,
- provádí drobnou instalatérskou činnost.

Požadovaný profil:

- SOU vzdělání technického směru (obor instalatér výhodou),
- zkušenost s obsluhou tlakových nádob a plynových zařízení,
- schopnost práce ve výškách,
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

- silné zázemí a stabilní práci ve velké nadnárodní společnosti,
- pracovní poměr přes pracovní agenturu,
- praktické seznámení s procesy,
- osobní a profesní rozvoj,
- možnost kariérního růstu,

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání, který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.