Technolog - kalibrér profilovací linky

Co vás čeká

Zodpovědnost za řešení technické problematiky v oblasti tváření materiálu:

- technologie tváření (podmínky válcování, úpravy výrobků, profilování za studena)
- návrh a výpočet jednotlivých fází profilování
- tvorba výrobní výkresové dokumentace válců a výrobků
- dílčí zodpovědnost za zavádění nových profilů po přestavbách na výrobním zařízení
- znalost problematiky kalibrace profilovacích tratí
- strojní problematika (prevence a snižování poruchovosti)
- hospodaření s energiemi na trati

Tvorba návrhů nových technických a organizačních řešení.

Tvorba a revize technické dokumentace (DTP, tvorba výkresové dokumentace armatur, úprav stolic a válců).

Účast na tvorbě investičních projektů závodu.

Plnění úkolů v oblasti bezpečnosti práce.

Příprava pravidelných reportů a prezentací pro vedení.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Vysokoškolské vzdělání metalurgického/strojního zaměření.
- Znalost moderních technologií tváření za studena, robotického svařování a dělení materiálů (např. laserové dělení).
- Základní znalost programování/nahrávání jednoduchých profilů do profilovacích, svařovacích a dělících automatů.
- Komunikativní znalost anglického
- Znalost práce v AutoCAD, Autodesk Inventor.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Co vám můžeme nabídnout

- Mentorování od zkušených kolegů.
- Možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké společnosti.
- Praktické seznámení s procesy hutnictví a ocelářství.
- Osobní a profesní rozvoj.
- Podporu mentora z řad zkušených kolegů.
- Pestrou škálu firemních benefitů.
- Motivující finanční ohodnocení.
- 25 dní dovolené.
- Příspěvky na stravování (+ závodní stravování).
- Roční a kvartální prémie.
- Příspěvek na pojištění až do výše 1.150 Kč.
- Pracovní oděvy a obuv včetně čištění, dioptrické ochranné brýle.
- Zvýhodněné volání a nájmy.
- Pravidelná školení a obnova profesních průkazů.
- Příspěvek při narození dítěte 10 000 Kč.
- Příspěvky pravidelným dárcům krve.
- Vitamínové balíčky, firemní akce, a mnoho dalšího.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.Liberty.cz v sekci Kariéra.