Strojník koksárenské baterie

Máte vzdělání technického zaměření? Chcete pracovat ve velké stabilní společnosti? Připojte se k nám a staňte se součástí společnosti ArcelorMittal Ostrava.

Náplň práce:

- obsluha předlohy koksárenských baterií,
- obsluha snímače dveří strojní a koksové strany,
- údržba obsluhovacích strojů,
- ruční dočišťování dosedací plochy dveří v komoře a zárubní,
- zodpovědnost za čistotu a průchodnost stoupaček.

Požadovaný profil:

- zájem o práci v hutním průmyslu,
- pečlivost, spolehlivost, výborná pracovní morálka,
- dobrý zdravotní stav a schopnost práce v noci,
- dodržování bezpečnostních předpisů a pracovních postupů.

Nabízíme:

- praktické seznámení s procesy,
- práci na hlavní pracovní poměr (pracovní poměr přes agenturu práce),
- mentorování od zkušených kolegů ze závodu,
- možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké nadnárodní společnosti,
- širokou škálu benefitů (příspěvek na stravování, vitaminové balíčky, doplňky stravy).

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání, který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.