Strategický nákupčí služeb

Vaším úkolem bude

- celková zodpovědnost za nákupní aktivity, vyjednávání, uzavírání smluv, dokumentaci apod.
- práce na strategických kontraktech a projektech společnosti k zajištění plynulé produkce integrovaného ocelárenského provozu
- řízení nákupní činnosti za svěřenou kategorii v oddělení Nákupu služeb se zaměřením na průmyslové služby
- příprava, implementace a vyhodnocení nákupních strategií, zaměření na snížení nákladů a maximalizaci TCO úspor
- realizace složitých výběrových řízení, odpovědnost za plnění definovaných KPI cílů
- příprava, zpracování a prezentace analýz a podkladů pro management
- úzká spolupráce s dceřinými společnostmi, aby byla zajištěna business kontinuita a efektivní strategický nákup
- řízení vztahů s dodavateli, rozvoj partnerských vztahů s interními zákazníky
- pravidelné provádění průzkumu trhu, vyhledávání nových dodavatelů, řízení výkonu dodavatelů, optimalizace počtu dodavatelů
- tvorba, aktualizace a práci s nákupním plánem, sledování životního cyklu uzavřených smluv
- každodenní práce v prostředí SAPu (objednávky, kontrakty, smlouvy, požadavky na objednávky, reporting)

Očekáváme od Vás

- VŠ vzdělání (technický nebo ekonomický obor)
- min. 5 let praxe v nákupu výrobní společnosti
- zkušenost se samostatnou přípravou smluv, projektů a vedením složitých řízení
- angličtinu na pokročilé úrovni (denní komunikace s dodavateli i managementem)
- výborná znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- technické, ale i inovativní myšlení, samostatnost a tah na branku

Rádi Vám nabídneme

- 25 dnů dovolené
- kvartální prémie 5,5% a roční prémie 3,3%
- pružnou pracovní dobu a zkrácenou na 7,5 hodiny
- příspěvky na stravování (+ závodní stravování)
- příspěvek při narození dítěte 10 000 Kč
- příspěvek na penzijní či životní pojištění až do výše 1150,- Kč
- bezúročné finanční zápůjčky na bydlení do výše 100 000 Kč
- zvýhodněné nájemné u společnosti Residomo a volání u O2
- rekondiční a ozdravné pobyty placené firmou
- jazykové kurzy a další

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.Liberty.cz v sekci Kariéra.