Specialista WCM

Zajímáte se o oblast trvalého zlepšování? Máte v této oblasti odbornou praxi? Umíte dobře anglicky? Pak je tato nabídka určena právě Vám.

Náplň práce:

- garantuje metodologie trvalého zlepšování (WCM – World Class Manufacturing) na daném závodě,
- zpracovává pilotní postupy pro implementaci WCM do výrobních procesů,
- zodpovídá za audity systému WCM na daném závodě,
- navrhuje opatření pro zlepšení systému WCM na daném závodě,
- sestavuje plán zavádění trvalého zlepšení a kontroluje jeho plnění,
- podílí se na řešení projektů v oblasti WCM a CI (Continuous Improvement).
- poskytuje odborné poradenství v oblastech zavádění pilířů WCM,
- podporuje a rozvíjí veškeré aktivity vedoucí k odstranění ztrát (optimalizaci výrobních procesů, rozbory nákladů, poruchových stavů a hledání potenciálních úspor),
- odpovídá za řízení komunikace o WCM na vybraném závodě,
- připravuje a provádí školení metodiky WCM.

Požadovaný profil:

- VŠ vzdělání technického směru,
- AJ na úrovni B2 (komunikace se zahraničním vedením)
- min. 3 roky praxe na obdobné pozici – podmínkou,
- zkušenosti s vedením lidí – výhodou,
- znalost WCM, TPM, metod a nástrojů neustálého zlepšování – podmínkou,
- znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint),
- samostatnost, kreativita, flexibilita,
- výborné komunikační dovednosti, asertivita.
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

- 25 dní dovolené,
- kvartální a roční bonusy,
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na pojištění,
- firemní akce,
- zvýhodněné tarify a nájmy,
- osobní a profesní rozvoj,
- pestrou škálu firemních benefitů,
- motivující finanční ohodnocení.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.