Specialista trvalého zlepšování pro závod Doprava – junior

Jste absolventem vysoké školy, který se zajímá o procesy trvalého zlepšování? Chcete se na své budoucí pozici zabývat různorodými projekty? Připojte se k závodu Doprava ve společnosti ArcelorMittal Ostrava a staňte se součástí týmu specialistů.

Náplň práce:

- analyzuje a vyhodnocuje procesy závodu Doprava,
- hledá nové iniciativy, které povedou k finančním úsporám a celkové optimalizaci pracovních procesů,
- spolupracuje při realizaci projektů vedoucích ke zvýšení bezpečnosti,
- spolupracuje na projektech závodu Doprava,
- samostatně vede menší projekty,
- realizuje metody 5S na vybraných pracovištích závodu Doprava.

- VŠ vzdělání (zaměření metalurgické, strojní, dopravní) - určeno pro čerstvé absolventy vysoké školy v rámci Trainee programu,
- anglický jazyk na úrovni B1,
- znalost procesů hutní výroby (výhodou),
- orientace v metodách trvalého zlepšování,
- základní orientace v ekonomických ukazatelích,
- znalost MS Office.

Nabízíme:

- účast ve speciálním programu pro mladé absolventy vysoké školy,
- kvartální a roční prémie,
- příspěvky na životní a penzijní připojištění až do výše 1.150,-
- 1 týden dovolené navíc (25 dnů dovolené celkem),
- zvýhodněné O2 volání,
- slevy na nájemném, bezúročné půjčky na bydlení,
- možnost jazykového vzdělávání,
- podpora zkušených kolegů.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.