Specialista/technolog Soustružny a Strojírny – Trainee program

Jste absolventem vysoké školy se specializací v oboru strojírenství, který hledá práci v oboru, ale zatím nemá dostatek pracovních zkušeností? Nevadí, vše potřebné Vás naučíme, zašlete nám svůj životopis a odstartujte svou kariéru u nás.

Náplň práce:

- osvojuje si technologický proces Soustružny a Strojírny a seznamuje se s detailními technologickými postupy,
- zpracovává a předává návrhy na zlepšení procesů výše uvedených provozů z hlediska technického a časového využití,
- vede technická jednání a podílí se na rozhodování o přijetí zakázky a technických možnostech,
- připravuje technické podklady pro obchodní jednání,
- úzce spolupracuje s výrobními provozy, obchodním oddělením a dalšími odděleními.
- identifikuje úspory a využití časů u CNC strojů.

- VŠ vzdělání (obor strojírenství, zaměření na problematiku obrábění),
- znalost anglického jazyka,
- znalost práce na PC (AutoCad, Word, Excel, Power Point),
- znalost obráběcích programů,
- zájem o osobní rozvoj, kariérní postup,
- samostatnost, schopnost pracovat v týmu,
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

- zajímavé vzdělávací programy v rámci projektu Trainee (absolventi VŠ do 26 let),
- mentoring od zkušených kolegů,
- možnost rozvoje a kariérního růstu,
- zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci,
- zajímavé platové ohodnocení a benefity,
- možnost práce ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.