Specialista Kontaktního centra – Trainee program

Jste absolventem vysoké školy a hledáte tolik potřebnou praxi? Zajímá Vás oblast personalistiky, jednáte rádi s lidmi? Pak je tato nabídka určena přímo Vám. ArcelorMittal Ostrava hledá nového kolegu týmu Kontaktního centra.

Náplň práce:

- připravuje veškeré pracovněprávní dokumenty,
- zodpovídá za změny související s pracovním místem,
- vyřizuje vstupní a výstupní formality zaměstnanců,
- poskytuje poradenství v oblasti nároků z kolektivní smlouvy a v oblasti elektronické docházky,
- podílí se na realizaci projektů personálního oddělení.

Požadovaný profil:

- VŠ vzdělání (obor Andragogika výhodou),
- znalost AJ na úrovni B1,
- znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint),
- zkušenosti z personální oblasti výhodou,
- výborné komunikační dovednosti,
- zájem o oblast personalistiky,
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

- účast ve speciálním programu pro mladé absolventy vysoké školy,
- kvartální a roční prémie,
- příspěvky na životní a penzijní připojištění až do výše 1.150,-
- 1 týden dovolené navíc (25 dnů dovolené celkem),
- zvýhodněné O2 volání,
- slevy na bydlení, bezúročné půjčky na bydlení,
- možnost jazykového vzdělávání,
- podpora zkušených kolegů,

Pozn. pozice je určena pouze pro čerstvé absolventy vysoké školy.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.