Specialista HR reportingu/controllingu

Máte zkušenosti z oblasti reportingu, controllingu a účetnictví? Chcete se přidat k největší hutní společnosti v ČR? Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

- kompletní reporting a controlling v oblasti HR (lidské zdroje, personalistika),
- příprava podkladů pro účtování mzdových rezerv,
- příprava výhledu mezd, meziročních srovnání, vyhodnocení skutečnosti s výhledem a plánem,
- příprava podkladů pro plán mzdových a personálních nákladů na roční a pětileté bázi,
- příprava podkladů pro realizované HR projekty,
- spolupráce s externími auditory, příprava podkladů pro výroční zprávu.

Požadovaný profil:

- VŠ vzdělání ekonomického směru,
- AJ na úrovni B2,
- min. 1 rok praxe na obdobné pozici,
- znalost MS Office, výborná znalost práce v MS Excel,
- znalost práce v SAP a s MS Access (výhodou),
- pečlivost, svědomitost, smysl pro detail a analytiku.

Nabízíme:

- samostatnou a zodpovědnou práci,
- silné zázemí a know-how nadnárodní společnosti,
- nadstandartní kariérní možnosti,
- speciální rozvojové programy a tréninkové moduly,
- motivující platové ohodnocení,
- pestrou škálu firemních benefitů.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání, který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.