Reliability Engineer s elektro zaměřením

Máte elektro vzdělání a znalosti procesů trvalého zlepšování? Chcete být součástí týmu Reliability inženýrů společnosti ArcelorMittal Ostrava? Pošlete nám životopis a přijďte na výběrové řízení.

Náplň práce:

- analýza příčin poruchovosti,
- analýza životnosti technologického zařízení,
- identifikace klíčových poruch, zpracování „Root Cause Analysis“ včetně návrhu nápravných opatření,
- znalost zařízení po mechanické stránce se schopností podílet se na opravě (ve spolupráci s mechaniky),
- příprava projektů pro zlepšení provozuschopnosti a prodloužení životnosti zařízení,
- realizace projektů pro zlepšení provozuschopnosti,
- sledování a vyhodnocování projektů pro zlepšení poruchovosti,
- optimalizace nákladů na opravy,
- aplikování procesů zlepšování (TPM, WCM, Six sigma, Lean, 5S, atd.).

Požadovaný profil:

- vysokoškolské vzdělání (elektro zaměření),
- zkušenost na obdobné pozici,
- znalost anglického jazyka na úrovni B2,
- znalost statistického vyhodnocování dat, dobrá orientace v oblasti metod zjišťování spolehlivosti,
- znalost systémů údržby (TPM, WCM) a systémů zlepšování procesů (Six sigma, Lean, Kaizen, 5S ),
- výborná znalost MS Office,
- řidičský průkaz skupiny B.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání a zašlete svůj životopis.