Reliability Engineer se strojním zaměřením

Máte vysokoškolské vzdělání strojního zaměření? Jste znalí výrobních procesů a chcete se podílet na zlepšení poruchovosti zařízení? Pak je tato nabídka určena pouze Vám.

Náplň práce:

- analýza příčin poruchovosti,
- analýza životnosti technologického zařízení,
- identifikace klíčových poruch, zpracování „Root Cause Analysis“ včetně návrhu nápravných opatření,
- znalost zařízení po mechanické stránce se schopností podílet se na opravě (ve spolupráci s mechaniky),
- příprava projektů pro zlepšení provozuschopnosti a prodloužení životnosti zařízení,
- realizace projektů pro zlepšení provozuschopnosti,
- sledování projektů pro zlepšení poruchovosti,
- optimalizace nákladů na opravy,
- zodpovědnost (v rámci svěřeného úseku) za bezpečnost procesu,
- komunikace s kolegy v rámci mateřského koncernu, vytvoření kontaktů v rámci koncernu a specialistů v oblasti spolehlivosti,
- aplikovat procesy zlepšování (TPM, WCM, Six sigma, Lean, 5S, atd.).

Požadovaný profil:

- vysokoškolské vzdělání (strojírenského zaměření),
- praxe na obdobné pozici v délce min. 3 roky podmínkou,
- znalost AJ na úrovni B1,
- znalost prostředí hutního průmyslu výhodou
- znalost práce na PC (excel, word)
- řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

- možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké nadnárodní společnosti,
- praktické seznámení s procesy hutnictví a ocelářství,
- osobní a profesní rozvoj (rozvoj měkkých a manažerských dovedností, jazykové vzdělávání),
- podpora mentora z řad zkušených kolegů,
- nabízíme pestrou škálu firemních benefitů,
- motivující finanční ohodnocení.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání a zašlete svůj životopis.