Referent plánování a controllingu

Jste absolventem ekonomické fakulty? Máte zkušenosti v oblastí cotnrollingu a reportingu? Zašlete nám Váš životopis a přidejte se ke společnosti ArcelorMittal Engineering Products Ostrava.

Náplň práce:

- sleduje a vyhodnocuje profitabilitu zakázek,
- vyhodnocuje plnění technicko-ekonomických parametrů provozů,
- analyzuje trendy vstupních a výstupních cen,
- analyzuje náklady a jejich odchylky proti stanoveným cílům,
- připravuje BP.

Požadovaný profil:

- VŠ ekonomická (obor finance, účetnictví),
- plynulá znalost anglického jazyka (min. úroveň B2),
- praxe na obdobné pozici,
- velmi dobrá znalost práce na PC (MS-Excel, Powerpoint) podmínkou,
- znalost práce s databázemi (Access) a schopnost analyzovat velký objem dat (PowerBI) výhodou,  analytické myšlení, flexibilita, dobré komunikační schopnosti,  samostatnost, pečlivost a zodpovědnost za výsledky.

Nabízíme:

- samostatnou a zodpovědnou práci,
- silné zázemí a know-how nadnárodní společnosti,
- motivující platové ohodnocení,
- nadstandardní kariérní možnosti,
- pestrou škálu benefitů.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.