Odborná placená stáž - Programátor PLC systémů

Studujete Fakultu elektrotechniky a informatiky? Zajímá Vás oblast PLC? Připojte se k nám v rámci placené stáže určené pro studenty vysoké školy a přeneste teoretické znalosti do praxe.

Pracovní náplň:

- vytváření komplexních programů pro PLC systémy v oblasti řízení hutní výroby,
- analýza prostředí a technologických úloh v součinnosti s procesními inženýry,
- návrh a tvorba programovacích celků,
- testování a správa produktivního provozu.

- denní studium vysoké školy (Fakulta elektrotechniky a informatiky, obor Řídící a informační systémy, Měřící a řídící technika, Informatika a výpočetní technika),
- znalost anglického jazyka na úrovni B2,
- orientace v oblasti PLC systémů (Siemens, ABB Advant, Alan Bradley, Yokogawa včetně systémů vizualizace WinCC - Cimplicity, InTouch),
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost,
- aktivní přístup k plnění úkolů.

Nabízíme:

- silné zázemí nadnárodní společnosti,
- praxi pod vedením zkušených kolegů závodu Automatizace,
- možnost odstartovat svou kariéru v ArcelorMittal Ostrava,
- motivující platové ohodnocení.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání, který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.