Procesní inženýr pro Vysoké pece

Máte zkušenosti na pozici procesního inženýra? Chcete se podílet se na vývoji a inovacích největšího hutního podniku? Umíte anglicky? Připojte se k nám a doplňte tým procesních inženýrů ArcelorMittal Ostrava.

Náplň práce:

- monitorování jednotlivých výrobní procesů závodu Vysoké pece,
- sběr a analýza výrobních dat, srovnávání jednotlivých výrobních cyklů,
- analýza odchylek mezi jednotlivými výrobními cykly,
- sledování nákladů na daném závodě,
- příprava strategie vedoucí k optimalizaci výrobních nákladů,
- příprava výrobních reportů (denní, týdenní, měsíční),
- spolupráce s vedením závodu na optimalizaci výroby.

Požadovaný profil:

- VŠ vzdělání (Metalurgie),
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky,
- AJ na úrovni B2 (zahraniční služební cesty, denní komunikace se zahraničním vedením),
- znalost výrobních procesů hutního podniku – podmínkou,
- znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
- ochota učit se nové věci, časová flexibilita, komunikativnost, aktivní přístup k řešení úkolů.
- řidičský průkaz sk. B.
- pečlivost.

Nabízíme:

- silné zázemí nadnárodní společnosti,
- samostatnou a zodpovědnou práci,
- nadstandardní možnosti v oblasti profesního vzdělávání a rozvoje,
- motivující platové ohodnocení,
- pestrou škálu benefitů.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání, který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.