Odborná placená stáž pro studenty VŠ – PRACOVNÍK SPISOVNY (KNIHOVNY)

Studujete historii? Archivnictví? Knihovnictví? Zajímáte se o historické dokumenty? Hledáme motivované studenty VŠ pro dlouhodobou výpomoc do spisoven společnosti ArcelorMittal Ostrava.

Náplň práce:

- jednotně uspořádává, eviduje a nově označuje skartačními znaky všechny spisy v dané spisovně,
- zakládá a doplňuje do spisů a kartotéky,
- vytváří a aktualizuje elektronický evidenční seznam spisovny.

- student VŠ – obor historie, archivnictví nebo knihovnictví,
- dobrá znalost zákona o archivnictví,
- výborná znalost českého jazyka,
- znalost práce na PC (Word, Excel),
- vysoká míra odpovědnosti,
- pracovní nasazení a pečlivost nutností,
- schopnost týmové práce, kreativita, samostatnost.

Nabízíme:

- zajímavou placenou praxi formou dohody o provedení práce (příp. dohody o pracovní činnosti) s nástupem ihned,
- příspěvek na stravování,
- možnost bakalářské nebo diplomové práce v této oblasti,
- možnost exkurze do Akreditovaného archivu naší společnosti.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.