Ohýbač – Trainee

Popis činnosti:

- navádí a ohýbá důlní ocelové výztuže (DOV),
- řídí paketování a odběr výztuží podle požadavku zakázky za pomoci PLC,
- svazkuje hotové pakety a odváží je do skladu hotové výroby,
- kontroluje oblouky DOV pomocí šablon a spolupracuje s OTK při kontrolních měřeních,
- je zapracovaný na všech pozicích linky – nahazovač, stříhač, ukladač a ohýbač,
- je zodpovědný za chod celé linky a práci celé osádky,
- v prostojích provádí úklid daného pracoviště a věnuje se aktivitám autonomní údržby.

Další náplň práce:

- provádí kontrolu nastavení válců ohýbačky,
- seřizuje správné nastavení vběhových válečků vstupní armatury,
- řídí a spolupracuje při výměnách a válců ohýbaček,
- pomáhá při sestavování oblouků pro účely kontrolních měření,
- provádí záznamy o směnové výrobě do Listů práce,
- v případě potřeby:
    o zajišťuje obsluhu a ovládání dalších úseků linek DOV a lisů,
    o provádí rozpalování nedovalků a odvoz šrotu,
    o pomáhá při nakládce a vykládce vagonů a kamionů,
    o pomáhá při výrobě černých svodidel,
    o pomáhá na zinkovně při výrobě zinkovaných svodidel,
    o spolupracuje se zaměstnanci údržby při odstraňování poruch.

- střední odborné vzdělání s výučním listem – technické zaměření,
- znalost práce na PC,
- čistý trestní rejstřík,
- schopnost pracovat v hlučném prostředí,
- samostatnost, spolehlivost, ochota, flexibilita,
- výhodou:
    o vazačský průkaz,
    o paličské osvědčení.

Nabízíme:

- možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké nadnárodní společnosti,
- motivující platové ohodnocení a pestrou škálu benefitů,
- praktické seznámení s procesy,
- osobní a profesní rozvoj,
- motivující finanční ohodnocení,
- mentorování z řad zkušených kolegů.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici zašlete životopis na: