Odborná placená stáž pro studenty Fakulty metalurgie a materiálového inženýrství

Studujete FMMI? Mate zájem o dlouhodobou odbornou stáž na závodě Ocelárna ArcelorMittal Ostrava? Pak je tato pracovní příležitost určena přímo Vám.

Náplň práce:

- analýza dat,
- příprava prezentací,
- příprava podkladů,
- práce se vzorky,
- příprava a vyhodnocování provozních zkoušek,
- překlady odborných textů.

- VŠ Fakulta metalurgie a materiálového inženýrství (není určeno pro studenty posledního ročníku studia),
- znalost metalurgie, znalost procesů hutní výroby,
- znalost anglického jazyka (úroveň B2),
- znalost MS Office (Word, Excel, Power Point),
- schopnost učit se novým věcem,
- schopnost samostatné práce,
- časová flexibilita.

Nabízíme:

- spolupráci na zajímavých projektech,
- samostatnou a zodpovědnou práci,
- možnost dlouhodobé a stabilní spolupráce,
- získání praktických zkušeností, možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké mezinárodní společnosti,
- motivující platové ohodnocení.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.