Odborná placená stáž na oddělení Náboru zaměstnanců

Hledáme šikovného mladého kolegu/kolegyni s analytickým uvažováním na oddělení Náboru zaměstnanců. Jste komunikativní, zběhlí v práci s Excelem a můžete nám být oporou alespoň 3 dny v týdnu? Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

- příprava a vedení reportů a tabulek v Excelu,
- administrace webových stránek,
- správa FB profilu,
- administrativní podpora při rozběhu chatbotů,
- administrativní podpora v rámci běžné agendy náboru zaměstnanců.

Požadovaný profil:

- VŠ ekonomického nebo humanitního zaměření,
(určeno pro studenty 2. nebo 3. ročníku studia),
- znalost MS Office (Word, Excel, Power Point) – dobrá znalost MS Excel podmínku,
- výborné komunikační dovednosti,
- schopnost a chuť učit se novým věcem,
- časová flexibilita (ideálně 3 dny v týdnu),
- řidičský průkaz sk. B,
- anglický jazyk (úroveň B1).

Nabízíme:

- možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké nadnárodní společnosti,
- osobní a profesní rozvoj,
- příspěvek na stravování,
- motivující platové ohodnocení.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář „Žádost o zaměstnání“.