Mistr Slévárny

Máte zkušenosti s vedením lidí? Máte strojírenské nebo metalurgické vzdělání? Chcete být zodpovědný za chod celého střediska? Zašlete nám Váš životopis a staňte se součástí společnosti ArcelorMittal Engineering Products na pozici Mistr Slévárny.

Náplň práce:

- řídí středisko Formovna a má komplexní odpovědnost za jeho správný chod,
- plánuje výrobní, provozní a ekonomické výsledky svěřeného úseku,
- zodpovídá za dodržování bezpečnosti, ekonomického využívání surovin, materiálů a energií,
- zajišťuje plnění plánu výroby s cílem na dosažení stanovené kvality výrobků,
- metodicky řídí a organizuje práci směnových a provozních předáků,
- zodpovídá za vyhrazené technické zařízení zdvihací, tlakové a plynové,
- zodpovídá za aktuálnost dat v IS OPTI.

Požadovaný profil:

- úplné střední odborné vzdělání (maturita podmínkou),
- min. 2 roky praxe v oblasti hutnictví, slévárenství (strojírenství),
- zkušenosti s vedením lidí (podmínkou),
- znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

- samostatnou a zodpovědnou práci,
- silné zázemí a know-how nadnárodní společnosti,
- motivující platové ohodnocení,
- nadstandardní kariérní možnosti,
- pestrou škálu benefitů.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání a zašlete svůj životopis.