MES programátor/analytik

Máte zkušenosti s programováním? Víte, co znamená MES? Pak je tato pozice určena přímo Vám.

Pracovní náplň:

- správa systémů MES
   o sledování integrity dat, komunikací mezi jednotlivými systémy, vyhodnocování logů,
- vývoj a analýza aplikací
   o tvorba webových, klientských a serverových aplikací, návrhy databází a uložených procedur, komunikační protokoly v prostředí dle požadovaného profilu,
- údržba a servis aplikací
   o kontrola chodu stávajících aplikací, opravy při poruchách aplikace nebo infrastruktury (reboot, nastavení spojení komunikací, oprava kódu).

- VŠ vzdělání (Fakulta elektrotechniky a informatiky, obor Řídící a informační systémy, Měřící a řídící technika, Informatika a výpočetní technika),
- znalost NET Framework (C++,C#,C), C#, .NET, WPF (VBA), WCF , MVWM, SQL (PL/SQL, TSQL), uložené procedury (MS SQL, ORACLE), Web services, HTML5, .NET ASPX,
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou,
- základní znalost verzovaného vývoje (TFS, GIT) výhodou,
- znalost Oracle Forms výhodou,
- znalost anglického jazyka na úrovni B2,
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost,
- aktivní přístup k plnění úkolů, kreativita,

Nabízíme:

- silné zázemí nadnárodní společnosti,
- samostatnou a zodpovědnou práci,
- nadstandardní možnosti v oblasti profesního vzdělávání a rozvoje,
- motivující platové ohodnocení,
- pestrou škálu benefitů.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.