Letní brigády pro studenty stále k dispozici

Chcete získat praktické zkušenosti u jednoho z největších zaměstnavatelů MS kraje a vydělat si zajímavé peníze během letních měsíců? Pak čtěte dále a zašlete životopis na níže uvedený kontakt.

Pracovní náplň:

- různorodá manuální práce na vybraných závodech ArcelorMittal Ostrava (Koksovna, Válcovny, Frýdek-Místek),
- obsluha strojů,
- údržba vybraných zařízení,
- kontrola a čištění dopravníkových pásů,
- třídění materiálů, apod.

Požadovaný profil:

- plnoletost,
- studium SOŠ nebo VŠ technického směru,
- časová flexibilita – práce v obou letních měsících ve čtyřsměnných provozech,
- dobrý zdravotní stav (jde o fyzicky náročnější práci).

Nabízíme:

- možnost získání praxe v nadnárodní společnosti,
- možnost spolupráce na dohodu o provedení práce případně dohodu o pracovní činnosti,
- motivující platové ohodnocení (hodinová sazba + příplatky za směnnost),
- příspěvek na stravu.

V případě zájmu zašlete životopis na ,
případně volejte 59 568 7146 nebo 606 77 11 89.