HR Business Unit Partner

Máte zkušenosti na pozici HR Business Unit Partner/HR Generalist? Chcete jej uplatnti u velké nadnárodní společnosti? Pak čtěte dále … ArcelorMittal Ostrava, a. s. hledá nového kolegu do svého HR týmu.

Náplň práce:

- odpovídá za personální služby a komunikaci na všech úrovních včetně top managementu,
- samostatně řeší každodenní problémy z oblasti personalistiky,
- strategicky plánuje pracovní sílu, spolupracuje na návrhu organizační struktury a její implementaci,
- zodpovídá za legislativně správné vedení personální agendy a za implementaci schválené personální politiky,
- pravidelně komunikuje s odborovými organizacemi,
- řídí vybrané HR projekty,
- podílí se na náboru zaměstnanců, kariérních komisích a přípravě plánů nástupnictví.

Požadovaný profil:

- VŠ vzdělání (ekonomického nebo humanitního směru),
- min. 3 roky praxe v HR – business partnering, zaměstnanecké vztahy nebo odměňování,
- výborná znalost zákoníku práce a související legislativy,
- znalost AJ na úrovni B2,
- komunikační a vyjednávací dovednosti,
- samostatnost, strategické myšlení, silná orientace na výkon a řízení změn,
- flexibilita, schopnost pracovat v týmu,
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).

Nabízíme:

- samostatnou, zodpovědnou a zajímavou práci,
- silné zázemí a know-how velké společnosti s dlouholetou tradicí,
- speciální rozvojové programy a tréninkové moduly,
- motivující platové ohodnocení,
- zajímavé benefity
- příjemný pracovní kolektiv.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici zašlete životopis prostřednictvím vyplněného formuláře Žádost o zaměstnání nebo přímo na emailovou adresu