Hasič – strojník

Máte způsobilost pro profesi hasič? Rádi byste pracovali ve velké mezinárodní společnosti? Pak je tato nabídka určena právě Vám. Připojte se k nám a staňte se součástí ArcelorMittal Ostrava.

Náplň práce:

- provádí rizikové hasební, vyprošťovací, evakuační práce a záchranu osob, za použití speciální hasební, vyprošťovací a oživovací techniky,
- řídí a obsluhuje speciální požární techniku a agregáty, provádí běžnou údržbu, funkční zkoušky a opravy,
- v rámci výcviku a zásahové činnosti používá speciální technické prostředky,
- provádí práce ve výškách a nad volnou hloubkou,
- účastní se pravidelné odborné a fyzické přípravy,
- dodržuje požadavky stanovené v dokumentaci IMS v rámci pracovního zařazení.

Požadovaný profil:

- úplné středoškolské vzdělání (maturita),
- délka praxe min. 1 rok,
- odborná způsobilost pro profesi hasič dle §72, zák. č. 133/1985 o požární ochraně podmínkou:
     > platné osvědčení o absolvování specializačního kurzu strojníků požární ochrany (platnost po dobu pěti let od jeho vydání),
- řidičské oprávnění pro řízení vozidel skupiny C,
- zdravotní způsobilost, dle podmínek stanovených nařízením vlády č. 352/2003,
- fyzická způsobilost, dle podmínek stanovených PP 63 2014/01 – ověřování fyzické způsobilosti zaměstnanců HZS AMO,
- znalost zákonů a předpisů ve vztahu k požární ochraně,
- znalost parametrů požární techniky
- znalost práce s PC, časová flexibilita.

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí,
- zajímavou práci u podnikových hasičů,
- vedení pod zkušenými kolegy,
- možnost kariérního posunu,
- pestré benefity.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra. nebo e-mailem.