Elektro projektant– závod Automatizace
(vhodné i pro absolventy VŠ)

Máte VŠ v elektro oboru? Chcete se stát členem unikátního závodu Automatizace společnosti ArcelorMittal Ostrava? Pak nám zašlete životopis a doplňte tým elektro projektantů.

Náplň práce:

- navrhuje a zpracovává dokumentaci pro elektro zařízení v oblasti silnoproudé, elektrotechniky do 1kV, v oblasti měření a regulace (MaR) podle zadaných požadavků a podkladů,
- tvoří jednopólové a obvodové schémata, plán svorkovnic a kabelů, situační výkresy,
- eviduje dokumentaci projektu dle stanovených interních pravidel,
- spolupracuje při zadávání výběrových řízení a hodnocení subdodavatelů v oblasti elektro,
- vede příslušnou agendy (zápisy z jednání, protokoly),
- odpovídá za plnění projekčních úkolů v požadované kvalitě, ceně a časovém harmonogramu,
- odpovídá za udržování úrovně technických znalostí a znalostí zákonných požadavků pro projekční činnosti,
- aktivně se účastní realizace jednotlivých projektů, zajišťuje technický dozor.

Požadovaný profil:

- VŠ vzdělání (elektro zaměření),
- znalost AJ (alespoň úroveň B1),
- projekční praxe výhodou, pozice vhodná i pro absolventy vysoké školy,
- znalost Eplan P8, AutoCAD podmínkou,
- spolehlivost, zodpovědnost, vysoká míra samostatnosti, aktivní přístup k řešení úkolů,
- vyhláška 50/1978 Sb. §6, §10A, autorizace ČKAIT výhodou,
- řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

- silné zázemí nadnárodní společnosti
- samostatnou a zodpovědnou práci
- nadstandardní možnosti v oblasti profesního vzdělávání a rozvoje
- motivující platové ohodnocení
- pestrou škálu benefitů

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání, který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.