Elektro-projektant

Náplň práce

- navrhuje a kreslí schémata, dispozice, dokumentaci řešení, výrobní, montážní, prováděcí, projektovou dokumentaci technologických zařízení v souladu s platnými normami a předpisy
- autorizuje vytvořenou, připomínkovanou dokumentaci dle zákona č. 360/1992 Sb. ve znění pozdějších předpisů, pokud je to vyžadováno vyhláškami nebo stavebním zákonem
- zodpovídá za elektro-projekci pro oddělení Hutní prvovýroba v koordinaci s příslušnými projektovými manažery, ale i podporuje další závody
- připravuje technické specifikace pro výběrová řízení, pomáhá projektovým manažerům při vyhodnocení nabídek a spoluzodpovídá za termíny zadání a vyhodnocení výběrových řízení
- kontroluje výkresy/dokumentaci dodavatelů a je zodpovědný za připomínkování dodané dokumentace a reklamací
- provádí autorský dozor na stavbě
- zodpovídá za archivaci projektové dokumentace

Požadujeme

- VŠ v oboru elektro, silnoproudé řídící systémy výhodou
- ideálně 5 – 7 let praxe
- Anglický jazyk na lehce komunikativní úrovni
- přezkoušení z vyhlášky 50/1978 sb. §6, §7, §8, §10 pro řízení projektování, v objektech třídy A,B, bez omezení napětí (do 110kV)
- autorizace ČKAIT v oboru IE02 - technika prostředí staveb, elektrotechnická zařízení
- zkušenost s programy EPLAN a AUTOCAD

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- kvartální prémie 5,5% a roční prémie 3,3%
- pružnou pracovní dobu a zkrácenou na 7,5 hodiny
- příspěvky na stravování (+ závodní stravování)
- příspěvek při narození dítěte 10 000 Kč
- příspěvek na penzijní či životní pojištění až do výše 1150,- Kč
- bezúročné finanční zápůjčky na bydlení do výše 100 000 Kč
- zvýhodněné nájemné u společnosti Residomo a volání u O2
- rekondiční a ozdravné pobyty
- a další benefity platné dle kolektivní smlouvy

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.Liberty.cz v sekci Kariéra.