Technolog – kalibrér Profilovací linky

Jste čerstvým absolventem vysoké školy technického zaměření? Chcete se dále rozvíjet v oblasti tváření, automatizace a robotice? Pak je tato pracovní nabídka určena právě Vám.

Náplň práce:

- zodpovědnost za řešení technické problematiky v oblasti tváření materiálu:
- technologie tváření (podmínky válcování, úpravy výrobků, profilování za studena),
- návrh a výpočet jednotlivých fází profilování,
- tvorba výrobní výkresové dokumentace válců a výrobků,
- dílčí zodpovědnost za zavádění nových profilů po přestavbách na výrobním zařízení,
- znalost problematiky kalibrace profilovacích tratí,
- strojní problematika (prevence a snižování poruchovosti),
- hospodaření s energiemi na trat,
- tvorba návrhů nových technických a organizačních řešení,
- tvorba a revize technické dokumentace (DTP, tvorba výkresové dokumentace armatur, úprav stolic a válců),
- účast na tvorbě investičních projektů závodu,
- plnění úkolů v oblasti bezpečnosti práce,
- příprava pravidelných reportů a prezentací pro vedení.

- vysokoškolské vzdělání metalurgického nebo strojního zaměření,
- znalost anglického jazyka na úrovni B2,
- znalost moderních technologií tváření za studena, robotického svařování a dělení materiálů (např. laserové dělení),
- základní znalost programování/nahrávání jednoduchých profilů do profilovacích, svařovacích a dělících automatů,
- znalost práce v AutoCAD, Autodesk Inventor,
- řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

- mentorování od zkušených kolegů
- možnost odstartovat pracovní kariéru ve velké společnosti
- praktické seznámení s procesy hutnictví a ocelářství
- osobní a profesní rozvoj
- podporu mentora z řad zkušených kolegů
- pestrou škálu firemních benefitů
- motivující finanční ohodnocení

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání a zašlete svůj životopis.