MES projektový manager

Pracovní náplň:

- vedení nových MES projektů:
   - komunikace s uživateli,
   - komunikace s dodavateli,
   - analýza problematiky,
   - tvorba UML a dokumentace,
   - vedení projektového týmu,
   - stanovení časových harmonogramů,
   - stanovení řešení ve spolupráci s metodiky SW a HW,
   - řešení nákupní činnosti,
   - tvorba testovacích scénářů,
   - provádění a dohled nad UAT,
- správa změn MES projektů:
   - vedení změnových procedur projektu,
   - analýza požadavků změn.

- VŠ vzdělání (Fakulta elektrotechniky a informatiky, obor Řídící a informační systémy, Měřící a řídící technika, Informatika a výpočetní technika),
- znalost UML (Enterprise architect), SW pro plánování a vedení projektu (Primavera, Jira),
- znalosti a zkušenosti s vedením projektových týmů,
- základní znalosti architektury IS (ERP, MES, PLC, SCADA),
- povědomí o hutních výrobních procesech výhodou,
- znalost anglického jazyka na úrovni B2,
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost,
- dobré komunikační dovednost.

Nabízíme:

- silné zázemí nadnárodní společnosti,
- samostatnou a zodpovědnou práci,
- motivující platové ohodnocení,
- pestrou škálu firemních benefitů,
- možnosti profesního vzdělávání a rozvoje.

V případě zájmu o výše uvedenou pozici vyplňte formulář Žádost o zaměstnání který najdete na webových stránkách www.arcelormittal.cz v sekci Kariéra.