Vzdělávání

Firemní odpovědnost

Page tools
Tisk Tisk
Oblíbené Oblíbené
Sdílet
 • Banner

  Dobrovolnictví

  Zaměstnanci naší společnosti mají možnost využít jednoho plně hrazeného pracovního dne k pomoci neziskovým organizacím. Dobrovolnictví
 • Banner

  Minigranty

  Zaměstnanci mají možnost zažádat o finanční dar, který bude určen na podporu neziskové organizace. Minigranty
 • Banner

  Zaměstnanci

  Společnost považuje zaměstnance za svůj nejcennější kapitál, který se významně podílí jak na hospodářských výsledcích, tak na budování dobrého jména a značky ArcelorMittal v regionuZaměstnanci
 • Banner

  Ekologie

  Z důvodu zajištění stabilních výsledků ve všech provozech skupiny byla v červenci 2007 zavedena celoskupinová environmentální politika. Ekologie

Vzdělávání

Zaměstnanci jsou pro nás vším

Zaměstnanci jsou srdcem naší společnosti. Snažíme se jim proto co nejvíce vyjít vstříc. A to ve všech sférách. Z hlediska vlastního růstu tak mohou naši zaměstnanci využít celou řadu rozvojových programů. Mezi ně patří například pětiúrovňový program pro talenty - včetně programu pro talentované zaměstnance z dělnických kategorií. Kromě toho je zaměstnancům k dispozici kariérní poradna a moderní systém hodnocení výkonu zaměstnanců navázaný na odměňování. Nabízíme také řadu vzdělávacích programů, firemní univerzitu a speciální akademie.

Talent program

Velmi si ceníme zaměstnanců, kteří podávají skvělé výkony a mají potenciál pro další růst ve firmě. Proto jim nabízíme komplexní rozvojový program pro talenty, který je nově rozšířen o Talent program pro manuální zaměstnance. V roce 2011 byl Talent program zařazen mezi 3 nejlepší personalistické projekty v České republice. Prošlo jím 333 zaměstnanců.

Zaměstnanci jsou pro nás vším

Trainee Pool

Tento program je určen především pro absolventy SŠ a VŠ, kteří mají zájem o vlastní kariérní růst. Jedná se o roční rozvojový projekt, během kterého mohou jednotliví zaměstnanci získat bohaté pracovní zkušenosti a seznámit se s dalšími pracovišti i mimo rámec ArcelorMittal Ostrava. Cílem Trainee Pool programu je umožnit absolventům globální pohled na firmu a pomoci jim najít optimální zařazení pro budoucí kariéru v ArcelorMittal.

Informace o trainee programu ke stažení ZDE.

Trainee Pool

Steel Akademie

Ve spolupráci s VŠB-TU spolupracujeme na projektu Steel akademie. Zahrnuje profesně úzce zaměřené semináře a workshopy z oblasti hutnictví, které nabízíme nejen našim zaměstnancům, ale také pedagogům odborných škol v regionu. Projekt Steel Akademie v roce 2011 získal 2. místo v soutěži o nejlepší personalistický projekt v České republice.

Steel Akademie

Setkání s nejlepšími zaměstnanci

Každý měsíc pořádáme slavnostní oběd pro nejlepší zaměstnance měsíce, kteří se zde setkávají se zástupci nejvyššího vedení. Nejlepší zaměstnanci jsou oceněni za výkony v uplynulém měsíci. Koncem roku pak vyhlašujeme nejlepší zaměstnance roku - obdrží věcné dary. Oceňujeme i dlouholeté zaměstnance. Pořádáme tak slavnostní setkání s těmi, kteří dosáhli jubilea 25, 30, 35 a 40 let práce ve společnosti.

+ více ZDE

Setkání s nejlepšími zaměstnanci

Děkujeme ženám

Oslavou Mezinárodního dne žen vyjadřujeme respekt, uznání a lásku k ženám. Naše ženy jsou zaměstnány v široké škále pracovních pozic, např. jako administrativní pracovnice, IT specialistky, laborantky, skladnice, řidičky jeřábu... Každá ze zaměstnankyň Arcelor- Mittal Ostrava k MDŽ obdržela jako vyjádření poděkování a úcty soupravu náušnic a bonboniéru s osobním věnováním generálního ředitele.

Děkujeme ženám

Děti z ArcelorMittal společně zpívají

ArcelorMittal Gospel je unikátní pěvecký soubor doprovázený rockovou kapelou, který tvoří děti našich zaměstnanců a žáci ostravských základních škol z Radvanic, Bartovic a Slezské Ostravy. Soubor vznikl jako projekt pro volný čas určený dětem a mladým lidem. Zpěváci zde mají možnost smysluplně trávit volný čas a rozvíjet své hudební dovednosti. Celý projekt je vedený personálním ředitelem Janem Rafajem, který se sám aktivně podílí na činnostech souboru. V prosinci 2011 předvedl dětský pěvecký sbor ArcelorMittal Gospel úspěšnou premiéru na megakoncertu ostravského rádia Čas.

Děti z ArcelorMittal společně zpívají

Tiskové zprávy Barbora Černá Dvořáková - tisková mluvčí >

Zpravodaj pro sousední obce Chceme se s Vámi podělit o novinky z naší společnosti >