Přehled ocenění

Udržitelný rozvoj

Page tools
Tisk Tisk
Oblíbené Oblíbené
Sdílet
 • Banner

  Dobrovolnictví

  Zaměstnanci naší společnosti mají možnost využít jednoho plně hrazeného pracovního dne k pomoci neziskovým organizacím. Dobrovolnictví
 • Banner

  Zaměstnanecké granty

  Od roku 2010 realizujeme zaměstnanecké granty, jimiž podporujeme potřebné aktivity neziskových organizací v Moravskoslezském kraji. Minigranty
 • Banner

  Zaměstnanci

  Naši zaměstnanci jsou nejdůležitější součástí společnosti a jejich zdraví a bezpečnost výrazně ovlivňuje fungování společnosti. Zaměstnanci
 • Banner

  Ekologické investice

  Máme rádi náš region, cítíme za něj odpovědnost a stav životního prostředí nám není lhostejný. Ekologie

Přehled ocenění

Naším cílem je neustále se zlepšovat. Abychom mohli své síly porovnat také s konkurencí, účastníme se každoročně několika prestižních soutěží.

Rok 2016

Odrážka  Za svůj přístup k zaměstnávání žen jsme v roce 2016 obdrželi zvláštní cenu poroty v soutěži Gender Studies Firma roku: Rovné příležitosti.

Odrážka  Unie podnikových právníků České republiky ocenila právníky (právní kancelář) ArcelorMittal Ostrava, coby nejlepší firemní právní tým v České republice.

Rok 2015

Odrážka  Program nekuřácké společnosti získal globální cenu Performance Excellence Award skupiny ArcelorMittal. Občanské sdružení podpory zdraví a onkologické prevence ocenilo náš přístup při omezování kouření udělením pamětní medaile.

Odrážka  Ocenění Ministerstva průmyslu a obchodu za ekologizaci. Velkým uznáním naší dlouhodobé snahy o snižování našeho vlivu na životní prostředí je i cena za ekologickou investici do odprášení spékacích pásů na severní části aglomerace, kterou jsme získali v celostátní soutěži Český energetický a ekologický projekt (ČEEP). Soutěž tradičně vypisuje Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo životního prostředí a Ministerstvo pro místní rozvoj.

Odrážka  Díky odpovědné strategii lidských zdrojů jsme pravidelně oceňováni jako žádaný zaměstnavatel. Získali jsme ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2015 v kategorii společností nad 5 000 zaměstnanců, generálním partnerem soutěže je společnost Sodexo Pass. Opakovaně jsme byli zvoleni také nejlepším zaměstnavatelem regionu nad 5 000 zaměstnanců v Moravskoslezském kraji.

Rok 2014

Odrážka  Firemní časopis „Jednička“ se pravidelně umisťuje na předních příčkách v kategorii nejlepší interní časopis v soutěži Zlatý středník. V soutěži Fénix content marketing o nejlepší firemní noviny v České republice jsme obsadili třetí místo v kategorii nejlepších firemních novin pro zaměstnance.

Odrážka  Získali jsme titul Ostravského cyklozaměstnavatele roku, stejně jako v roce 2013.

Odrážka  Cenu Human Resources Excellence Award, kterou uděluje People Management Forum za nejlepší počin v oblasti HR, jsme v kategorii firem nad 500 zaměstnanců získali za projekt Rudých škorpionů.

Tiskové zprávy Barbora Černá Dvořáková - tisková mluvčí >

Zpravodaj pro sousední obce Chceme se s Vámi podělit o novinky z naší společnosti >