Fotogalerie

Firemní odpovědnost

Page tools
Tisk Tisk
Oblíbené Oblíbené
Sdílet
 • Banner

  Dobrovolnictví

  Zaměstnanci naší společnosti mají možnost využít jednoho plně hrazeného pracovního dne k pomoci neziskovým organizacím. Dobrovolnictví
 • Banner

  Minigranty

  Zaměstnanci mají možnost zažádat o finanční dar, který bude určen na podporu neziskové organizace. Minigranty
 • Banner

  Zaměstnanci

  Společnost považuje zaměstnance za svůj nejcennější kapitál, který se významně podílí jak na hospodářských výsledcích, tak na budování dobrého jména a značky ArcelorMittal v regionuZaměstnanci
 • Banner

  Ekologie

  Z důvodu zajištění stabilních výsledků ve všech provozech skupiny byla v červenci 2007 zavedena celoskupinová environmentální politika. Ekologie

Den dobrovolnictví 2010

Foto

 • Již potřetí vyrazili v prosinci 2010 zaměstnanci ArcelorMittal Ostrava pomáhat neziskovým organizacím v rámci Mezinárodního dne dobrovolnictví. Ten se tentokrát nesl v duchu Minigrantů. Zaměstnanci tak měli možnost pomoct neziskové organizaci, se kterou dlouhodobě spolupracují. Celkem se zapojilo 156 zaměstnanců, kteří přiložili ruku k dílu v 29 neziskových organizacích, z nichž 20 přihlásili sami.
  Pomáhali s vymalováním i úklidem, věnovali se údržbářským pracem, vyklízeli sklepy, bavili děti, vyráběli vánoční dekorace nebo myli okna.

  Klikem na náhledy zobrazíte fotografii v tomto okně

  Klikem na náhledy zobrazíte fotografii v tomto okně

  Klikem na náhledy zobrazíte fotografii v tomto okně

  Klikem na náhledy zobrazíte fotografii v tomto okně

ArcelorMittal Ostrava daroval červenému kříži transportní nosítka

Foto

 • Společnost ArcelorMittal Ostrava darovala Českému červenému kříži polohovací transportní nosítka v hodnotě necelých sto tisíc korun. Jsou součástí nového záchranného vozidla, které bylo včera slavnostně pokřtěno za účasti zástupců naší společnosti.

  Klikem na náhledy zobrazíte fotografii v tomto okně

Den dobrovolnictví 2010

Foto

 • Na základní škole Datyňská ve Vratimově mají děti zábavnější výuku. Zástupci společnosti ArcelorMittal Ostrava věnovali škole interaktivní tabuli s příslušenstvím v hodnotě 95 tisíc korun. V další vratimovské škole, na Masarykově náměstí, se žáci mohou těšit na nové počítače. ArcelorMittal Ostrava jim předal pět počítačových sestav v hodnotě 72 tisíc korun.

  Klikem na náhledy zobrazíte fotografii v tomto okně

Vánoční jarmark chráněných dílen v ArcelorMittal Ostrava a.s.

Foto

 • Výrobky klientů z šesti chráněných dílen z Ostravy a okolí se setkaly s velkým zájmem zaměstnanců ArcelorMittal Ostrava. Ti je mohli v tomto týdnu získat přímo v areálu huti, kde probíhal vánoční jarmark chráněných dílen pod heslem „Koupíš – pomůžeš“. Zakoupením zajímavých textilních a keramických výrobků či přáníček a svíček tak hutníci přispěli na charitu částkou 71.400 korun.

  Klikem na náhledy zobrazíte fotografii v tomto okně

Den dobrovolnictví

Foto

 • K Mezinárodnímu dni dobrovolnictví přispěli zaměstnanci ArcelorMittal Ostrava adresnou pomocí. Celkem 136 zaměstnanců hutní firmy přiložilo v pátek 4. prosince ruku k dílu ve 24 neziskových organizacích. Dobrovolníci pomáhali s vymalováním i úklidem, hrabali listí, stavěli a natírali ploty, čistili koberce a myli okna. Ale také připravili mikulášskou nadílku pro děti z nemocnice či hudební vystoupení pro děti z mateřské školky.

  Klikem na náhledy zobrazíte fotografii v tomto okně  Domovinka Siloe


  Sportovní klub vozíčkářů

  Žebřík - obecně prospěšná společnost


  Dětské centrum Domeček

  Mikuláš ve vítkovické nemocnici


  ZOO Ostrava


  Vesnička soužití

  Základní speciální škola Diakonie CČE


  Charita sv. Alexandra


  SDO Brontosauři

  Soukromá ZŠ speciální OV MH


  MŠ Poruba

  Centrum pro rodinu a soc. péči

Tiskové zprávy Barbora Černá Dvořáková - tisková mluvčí >

Zpravodaj pro sousední obce Chceme se s Vámi podělit o novinky z naší společnosti >